HİKAYEMİZ

Hepimizin hayatına katabileceğimiz artı bir değer olduğuna inanıyoruz.
Bizler, sizlerin hayatına artı bir değer katmak amacıyla bir araya gelen bir ekibiz. Herşeyi sizlerin güzelliği ve mutluluğu
için yapıyoruz. Henüz hayatınızda yeniyiz ancak uzun yıllar boyunca sizlerin yanında olmak niyetindeyiz.
* * *
Çok uzun bir çalışmanın eseridir artı bir. Tüm uygulama ve ürünler titizlikle seçildi. Güzelliğiniz ile ilgili hemen tüm soru ve sorunlara cevap vermek içindi bu çaba. Hem geniş bir uygulama ve ürün çeşitliliği sağlamak hem de sizi kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz fiziksel bir ortam hazırlamak için gece gündüz çalıştık. En sonunda gönül rahatlığı ile sizlerle paylaşabileceğimiz bir mekan oluşturduk.
* * *
Ve artık sizlere hizmet etme mutluluğunu yaşamak, hayatınıza artı bir değer daha katmak için bekliyoruz.
* * *

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Sağlık için
Herşeyin başının sağlık olduğuna inanıyoruz ve yaptıklarımızın öncelikli olarak sizin sağlığınızı korumak için olması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle sağlıklı olduğuna inanmadığımız hiçbirşeyi bünyemizde almıyoruz.
* * *
Hijyen için
İnsan ile ilgili olarak yapılan tüm işlerin insan sağlığını tehdit etmeden yapılması artık olmazsa olmaz bir şart. Bunu sağlamak için mekanımızın, çalışanlarımızın, kullandığımız aletlerimizin ve uygulamalarımızı doğrudan veya dolaylı etkileyen herşeyin hijyenine önem veriyoruz. Tıpkı bir annenin yavrusuna gösterdiği özenle.
* * *
Modern yöntemler için
Alışılmış ya da klasik uygulamaların dışında, en modern yöntemler, cihazlar ve ürünler ile hizmetinizdeyiz.
* * *

DEĞERLERİMİZ

Güven
Güvenin hayatımızın en önemli değeri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle tüm dostlarımıza güven vermek, güvenlerine layık olmak ve güvenlerini kaybetmeden hizmet etme düsturu ile hareket ediyoruz.
* * *
Sağlık ve Hijyen
Tüm uygulamaların sağlığınızı etkileyeceğinin bilincindeyiz. Bu farkındalık ile çalışıyoruz. Her an sağlığınıza katkı sağlamak için çaba harcıyoruz ve harcayacağız.
* * *
Misyon
Güzellik ve estetik sektöründe dünyadaki sektörel gelişimleri takip ederek, bilinçli, standart ve kaliteli hizmet üretmek, sektöre üst seviyede eğitimli elemanlar yetiştirmek en önemli misyonumuzdur.
Bir diğer misyonumuz, "artı bir" ismini Franchising sistemi ile Türkiye ve dünyaya yaymak ve Franchise'larımıza başarılı olmaları için gereken desteği ve tecrübe aktarımını kurumsal bir yapıda yapmaktadır.
* * *
Vizyon
Güzellik ve Estetik sektöründe kazandığı tecrübe ve kabul gören başarılı bir sistemi Türkiye, Avrupa ve komşu ülkeler başta olmak üzere tüm Dünya'da şubeler kurarak artı bir'i Dünya markası yapmaktır.
artı bir Dünya markası olma yolunda ilerlerken, son teknolojik gelişmelerin sıkı takipçisi olmanın bu anlamdaki önemini bilerek yol alır.
Sektörel gelişmeleri katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlar ve AR-GE çalışmalarıyla takip ederiz.
* * *